You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Royal Purple

Royal Purple

Royal Purple, розташована в Портері, штат Техас, виробляє широкий асортимент високоефективних мастильних матеріалів майже для кожного споживача та промислового застосування. Засновник Royal Purple Джон Вільямс був піонером у розробці високоефективних синтетичних мастильних матеріалів, і разом, розробники Royal Purple мають більш ніж 200-річний досвід у розробці високоефективних мастил. Royal Purple зосереджується виключно на розробці найсучасніших мастильних матеріалів. На відміну від компаній, які в основному зосереджені на паливі та інших нафтових побічних продуктах, єдиною місією Royal Purple є розробка продуктів, які значно перевершують інші синтетичні та мінеральні масла. Royal Purple дуже активна в індустрії мастильних матеріалів та пов'язаних з нею асоціаціях. Деякі з торгових організацій Royal Purple та/або її співробітники є членами:

  • Незалежна асоціація виробників мастильних матеріалів
  • Товариство трибологів та інженерів змащення
  • Асоціація ринку спеціального обладнання
  • Асоціація заміни автомобільного масла
  • Рада мотоциклетної промисловості

Royal Purple поширюється в країнах по всьому світу, включаючи США, Канаду, Мексику, Японію, Китай, Велику Британію, Австралію та Італію.

Royal Purple була придбана в 2012 році Calumet Specialty Products Partners (CLMT), провідним нафтопереробником і переробником спеціальних вуглеводневих продуктів зі штаб-квартирою в Індіанаполісі, штат Індіана. Royal Purple та декілька інших брендів CLMT були оцінені та сертифіковані як відповідні вимогам ISO 9001:2008.

Офіційний сайт компанії www.royalpurple.com


Продукція Royal Purple